Главная Белгород-Днестровский Рейдери із Білгород-Дністровського ДАКБ

Рейдери із Білгород-Дністровського ДАКБ

На сьогодні існує сотні схем за допомогою яких рейдери захоплять майно підприємств та громадян України.

Рейдерські захоплення відбуваються за допомоги тітушек, злочинних угрупувань, але самий ефективний спосіб заволодіти чужим майном – це використання правоохоронних органів, інших силових структур та органів державної влади тощо.

Про один із таких спроб, рейдерського захоплення земельної ділянки та об’єкту нерухомого майна, який розташований у самому серці багатостраждального курорту Затока, розповімо по порядку.

Ця історія починається з того, що поруч із земельною ділянкою, належною мешканцям курортного селища Затока, без отримання будь-яких дозвільних документів був побудований 3-поверховий будинок відпочинку, який на початку квітня був перепроданий одному із місцевих рейдерів та шахраїв, який на промислову рівні займається здачею у найм відпочиваючим курорта селища Затока номерів розташованих на належних йому, його жінці та іншим підставним особам будинках, побудованих ним з багатьма порушеннями норм протипожежних, санітарно-гігієнічних та будівельних норм.

Одним і з таких об’єктів є захоплений об’єкт, розташований у селищі Затока по вулиці Виноградній.

Колись на ньому була розташована телевізійна майстерня, однак за допомоги корупційних зв’язків та грошей рейдер заволодів об’єктом нерухомого майна та зайняв земельну ділянку належну державному підприємству Електрон.

Потім він зніс існуючі будівлі та самочинно побудував, поруч із дорогою кілько поверхову базу відпочинку.

У літній період номери здають відпочиваючим, а протипожежні та будівельні норми, для таких осіб не мають жодного значення.

Отримуючи надприбутки жодної копійчини до бюджету за здійснення комерційної діяльності також ніхто не платить, бо існуюча поліцейська криша вирішує усі проблеми.

Окрім кількох баз відпочинку у А. Костова та його жінки Л. Костової є декілька об’єктів й на території міста Білгорода-Дністровського.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Взагалі у недавньому минулому А. Костов тривалий час займався незаконними валютними операціями, на ринку Білгорода-Дністровського, за вдяки чому зміг накопити стартовий капітал та зайнятись рейдерством та вимаганням.

Під час здійснення незаконних оборудок із валютою А. Костов отримав корупційні знайомства як із криміналітетом так і з деякими працівниками правоохоронних органів.

За часи здійснення незаконного будівництва, як на території міста так й у курорті Затока, він завів корупційні знайомства із інспекторами ДАКБ, яких і задіяв для реалізації одного із своїх злочинних планів пов’язаних із рейдерським захопленням 4-поверхового будинку, належного громадянці Альдемір, розташованого поруч із одним з належних йому домів відпочинку по вулиці Виноградній 33.

Вступивши у злочинну змову із посадовцями ДАКБ Білгород-Дністровської міської ради А. Костов за допомоги подання скарги, ініціював проведення перевірки з метою блокування будівництва, на яке той же самий відділ ДАКБ, рік тому видав декларацію про початок будівельних робіт.

Протягом року у інспекторів цього контролюючого органу не виникало жодних питань до власниці даного об’єкту, однак після того, як вони вступили у злочинну змову із А. Костивим питання відразу з явились.

08.04.2019 року, до належного, зазначеній громадянці об’єкту нерухомого майна, приблизно о 14 годині без відома, згоди, у відсутність власника земельної ділянки та майна, проникли невідомі, які повідомили мати власниці нерухомого майна, яка є пенсіонером та інвалідом 2 групи, що на неї, до відділу ДАБК надійшла скарга від сусідки Костової Л.О., яка стала власником земельної ділянки та нерухомого майна розташованого за адресою: смт. Затока, вул. Виноградна 31-а, лише 04.04.2019 року.

Інспектори ДАКБ навіть не поцікавились хто є власником майна та з ким вони спілкуються.

Зі слів осіб, що незаконно проникли на належну громадянці Альдемір земельну ділянку, на якій знаходиться належний їй житловий будинок, самочинно зайшли у середину житлового будинку, де окрім матері власниці мешкають: її батько, донька та сестра, та тривалий час без отримання дозволу престарілої матері, яка не має жодного відношення до побудованого будинку та земельної ділянки, хворої на хронічну астму, почали щось запитувати та погрожувати їй, після чого у грубій формі повідомили, що будівництво ніби то порушує права нового власника та те, що він з їхньою допомогою заблокує подальше будівництво та про те що з ним потрібно вирішити питання про продаж об’єкта за встановленою ним ціною, а інакше будинок знесуть.

Відразу після цього повідомлення інспектори ДАКБ Клевець та Украінський наказали пенсіонерці негайно прибути до них для отримання подальших інструкцій.

На наступний день літня жінка прибула до офісу ДАКБ, де їй повідомили що вони можуть вирішити питання, однак це буде коштувати 10 доларів США за квадратний метр, інакше знесення та великий штраф.

Загальна площа житлового будинку, про який йдеться складає близько 300 метрів, розмір хабара інспекторам ДАКБ мав скласти близько 3000 тисяч доларів США.

Почекавши три дні, та зрозумівши, що їх умови виконані не будуть, інспектори ДАКБ приїхали до житлового будинку по вулиці Виноградній, буд. 33 та у друге без отримання згоди власника та у його відсутність проникли на належну Альдемір земельну ділянку та житловий будинок.

Проникши до житлового будинку, посадовці ДАБК підійшли до хворої матері та почали їй щось розповідати, що саме вона не зрозуміла однак по інтонації Українського та Клевця їй стало зрозуміло, що жодних переговорів більше не буде, а А. Костов забере їх будинок за копійки.

Після працівників ДАКБ, до даного домоволодіння разом із А. Костовим намагались проникнути працівники поліції, які також як й інспектори ДАКБ виконують замовлення А. Костова, пов’язане із рейдерським захопленням будинку розташованого у селищі Затока по вулиці Виноградній 33.

На підставі чого, Клевець та Український, без відома та дозволу власника проникли до житлового будинку де мешкають особи які не мають жодного відношення, а ні до скаржника, а ні до житлового будинку побудованого громадянкою Альдемір, не зрозуміло.

Зрозуміло лише те, що чиновники державного органу, що повинен здійснювати контроль за будівництвом та дотриманням законності під час проведення будівельних робіт, вступивши у злочинну змову із рейдером А. Костовим, дії яких направлені на заволодіння об’єктом нерухомого майна та земельною ділянкою, роблять усе для виконання поставленої мети, вимагають від громадян неправомірну вигоду з метою незаконного збагачення тощо.

Костова Л.О. стала власницею земельної ділянки та житлового будинку 04.04.2019 року, Альдемір розробила проект та отримала дозвіл на початок будівельних робіт 06.07.2018 року та розпочала будівельні роботи.

З моменту початку будівництва до 08.04.2019 року, жодних скарг від власника земельної ділянки та житлового будинку розташованих за адресою смт. Затока вул. Виноградна 31-а до відділу ДАБК не надходило, через те, що будівництво житлового будинку на земельній ділянці було погоджене із колишнім власником, який самочинно побудував свій трьох поверховий житловий будинок на відстані 0.5 метра від межі належної Альдемір земельної ділянки, решта будинку самочинно побудована знаходиться на відстані 3 метрів від межі сусідньої земельної ділянки без згоди громадянки О. Альдемір.

Яким чином, не зважаючи на зазначені грубі порушення протипожежних та санітарно-епідеміологічних норм, було надано дозвіл на будівництво, відділом ДАКБ, та зареєстроване право власності на житловий будинок, розташований за адресою смт. Затока, вул. Виноградна, буд. 31-а, є великою загадкою.

Понад усе, без відома та згоди громадянки Альдемір сусіди побудували на межі з земельною ділянкою вигрібну яму, яка нестерпно смердить, з неї постійно витікають нечистоти, які течуть прямо на земельну ділянку Альдемір.

Через те, що побудований з порушеннями протипожежних норм, будинок використовується для прийому відпочиваючих, кожного дня у ньому перебуває більш ніж 50 осіб, які постійно приймають душ, миють руки, перуть білизну та справляють природні потреби.

Поруч із вигрібною ямою, також на межі земельної ділянки належної Альдемір незаконно без отримання її згоди побудована альтанка розміром 3х9 метрів, в якій у літній час відпочивають відразу по кілька десятків осіб відпочиваючих, вони голосно кричать практично до самого ранку, через що усі члени родини Альдемір та її батьки не сплять ні у день, а ні у ночі.

Однак зазначені грубі порушення ніяким чином не бентежать інспекторів ДАКБ вони виконують замовлення, інше не важливо.

Взагалі, посадові особи державної служби контролю за будівництвом тривалий час займаються вимаганнями та шантажем з метою отримання неправомірної вигоди у великих розмірах, про це відомо кожному хто тільки намагався або побудував хоча б якийсь маленький об’єкт, без хабаря – жодного дозволу та реєстрації.

Шантаж, погрози, вимагання стали візитною карткою посадовців ДАКБ, не так давно відбувся гучний скандал із керівником управління ДАКБ в Одеській області, жадібний чиновник не тільки отримував кошти від громадян та підприємств за надання дозволів на початок будівництва та під час здачі об’єктів у експлуатацію, а й не ділився із керівництвом у Києві.

Він отримував кошти, видавав декларації про завершення будівництва, однак не вносив відомості до Державного реєстру, у наслідок чого про його махінації стало відомо керівництву, його зі скандалом звільнили, а декларації осіб, які не були внесені до реєстру скасували, заручниками даних корупційних розбірок стали звичайні люди, які заплатили по кілька десятків тисяч доларів хабарів злочинцям із ДАКБ.

За фактом вимагання, незаконного проникнення до житла, самоправства, скоєних за попередньої змови групою осіб, за заявою власника земельної ділянки та нерухомого майна, правоохоронними органами Білгорода-Дністровського, розпочате досудове слідство, однак злочинці, не зважаючи на це, продовжують здійснювати свої злочинні дії, направлені на заволодіння майном громадянки Альдемір.

Тотальна корупція між державними службовцями посадовими особами правоохоронних органів проїла усю країну, володарі домів, заводів та пароходів маючи кошти та корупційні зв’язки роблять те, що їм заманеться й рідко кому вдається побороти того монстра, що зветься корупцією та організованою злочинністю, який поглинув Україну.

 

Нет комментариев, станьте первым!

Оставить комментарий