Главная Килия В Кілійському районі проведено профілактичний рейд в місцях масового відпочинку населення на...

В Кілійському районі проведено профілактичний рейд в місцях масового відпочинку населення на природі

0 5

У період Великодня та травневих свят, громадяни виїжджають на відпочинок на природу, який не обходиться без розпалювання багаття, приготування продуктів харчування на вогні.  З метою попередження виникнення пожеж у природних екосистемах в період святкових та вихідних днів, рятувальники, поліцейські, лісники Кілійського району та курсанти-стажисти Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України провели профілактично-роз’яснювальний рейд у місцях масового відпочинку на природі на території м. Кілія та Вилківського лісництва. Під час заходу, відпочиваючим доведена статистика зростання кількості пожеж в природних екосистемах району за минулий період поточного року, причини та профілактичні заходи щодо недопущення їх  виникнення, розповсюджено листівки з правилами пожежної безпеки в екосистемах.

Рятувальники, поліцейські та лісники Кілійського району ще раз звертаються до громадян не провокувати виникнення пожеж та дотримуватися елементарних правил відпочинку на природі.

Шановні мешканці та гості Кілійського району!

Щоб уникнути пожеж в природних екосистемах, дотримуйтесь наступних правил:

  • не спалюйте суху рослинність на територіях лісового та заповідного фонду;
  • забороняється розводити багаття ближче ніж за 50 метрів до хвойного та за 25 метрів до листяного лісу;
  • на території житлового сектору спалюйте суху рослинність лише під наглядом та на відстані не менше 15 м. від будівель;
  • будьте обережними під час відпочинку та проведені господарських робіт;
  • якщо й вирішили розвести вогонь, вибране місце слід добре розчистити, а наприкінці відпочинку місце, де розводили багаття, потрібно загасити, засипати землею, прибрати, адже залишені на сонці скляні пляшки здатні спрацювати як запалювальні лінзи, переконайтесь, що горіння відсутнє;
  • у жодному разі не залишайте дітей без нагляду, постійно тримайте їх поруч з собою, спостерігайте за їхньою поведінкою, пояснюйте їм  правила безпеки!

Пам’ятайте: Зробіть усе можливе, щоб не допустити пожеж! Виконуючи ці правила, Ви можете бути певними, що Вам та навколишньому середовищу ніщо не загрожує!

Вилкове - Фото 1

В разі виникнення пожежі негайно повідомляйте Службу порятунку за номером «101»!

За інформацією видання А5Кілія.

Нет комментариев, станьте первым!

Оставить комментарий